PDF Друк e-mail

З 26.05.2016 р. буде проводитися навчання:

-     «Правила безпеки систем газопостачання» при експлуатації побутових газових приладів – 30.05.2016.

-     «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів» - 30.05.2016-03.06.2016;

-     «Правила будови і безпечної експлуатації навантажувачів», «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт», «Правила охорони праці на автотранспорті» - 30.05.2016-31.05.2016.

-     «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила улаштування електроустановок»,  «Правила експлуатації електрозахисних засобів» - у м. Радивилів  02.06.2016 – 03.06.2016


Начальник НМВ  Антонюк Тетяна Василівна

тел/.факс: (0362) 63-34-21

тел.моб.: 066 768 76 57

 
PDF Друк e-mail

Голова Держпраці Роман Чернега відвідав Рівненщину.

-       Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега 20 травня відвідав з робочим візитом Рівненську область. Під час зустрічі з керівним складом облдержадміністрації та обласної ради, територіальних органів центральної виконавчої влади, підприємств та організацій він окреслив основні завдання у сфері охорони праці.

-       «Серед пріоритетних напрямів роботи Служби є контроль за дотриманням трудового законодавства. Серед особливо болючих питань — заборгованість із виплати зарплати та поновлення на робочому місці демобілізованих воїнів АТО. Водночас нині ми змінюємо концепцію роботи Служби із наглядово-каральної на превентивну,» — наголосив Голова Держслужби і підкреслив, що для досягнення успіху важлива конструктивна співпраця з усіма гілками влади і соціального партнерства.

-       Роман Чернега представив керівництву Рівненщини нового начальника Управління Держпраці в Рівненській області. Ним став Юрій Наконечний, який раніше працював керівником Гощанської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Рівненській області.

-       Змістовна розмова відбулася з колективом Управління. Керівник Служби окреслив сучасні виклики і завдання на 2016 рік. Перш за все, — за словами Романа Чернеги, — це активізація превентивних заходів, всебічне формування культури охорони праці в суспільстві. Він також наголосив на важливості попередження проявів корупції.
Роман Чернега приділив увагу питанню законодавчої бази. Адже її неврегульованість гальмує роботу Служби і позначається на її ефективності.-       «Для мене важливо, — поділився Роман Чернега, — що за цей рік ми переглянули понад 450 нормативів ще радянського часу. Більше половини їх подали на скасування. Нам потрібно імплементувати в наше законодавство європейські норми. Зокрема, важливим рамковим документом є 391 Директива з питань охорони праці».


-       У тому, що впровадити в Україні європейський менеджмент з охорони праці реально, Голова Служби переконався підчас відвідин ПРАТ «КОНСЮМЕРС-СКЛО-ЗОРЯ» . Цей завод із виробництва склотари працює під брендом Verallia і є одним із найбільш ефективних підприємств цієї галузі. Протягом 2015 року нещасних випадків із втратою працездатності на підприємстві не було.-      Стан охорони праці та промислової безпеки відповідає високому рівню, адже позиція власників і виконавчого керівництва заводу відповідає філософії гідної і безпечної праці. Відповідно впроваджена прогресивна система охорони праці. Щомісячні витрати на статті промислової безпеки та охорони навколишнього середовища складають у середньому 350-600 тис.грн.-       Роман Чернега відзначив високий рівень підприємства у формуванні культури охорони праці. Він зазначив, що такі приклади ризико-орієнтованого підходу в управлінні охороною праці повинні бути впроваджені на всіх підприємствах України.


 
PDF Друк e-mail

З 20.05.2016 р. буде проводитися навчання:


-        «Правила безпеки систем газопостачання» при експлуатації побутових газових приладів – 23.05.2016.

-        Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти до нього - для посадових осіб;

-        «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила улаштування електроустановок»,  «Правила експлуатації електрозахисних засобів» - 24.05.2016 – 25.05.2016Начальник НМВ  Антонюк Тетяна Василівна

тел/.факс: (0362) 63-34-21

тел.моб.: 066 768 76 57

 
PDF Друк e-mail

-     23 травня 2016 року державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» організує семінар на тему: Ринковий нагляд: актуальні питання та відповіді за участю  керівника органу з оцінки відповідності департаменту об’єктів котлонагляду, підіймальних споруд та оцінки відповідності державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» Штанько Володимира Васильовича.

 
PDF Друк e-mail

-        У 2016 році День вишиванки в Україні святкують 19 травня. Щорічне свято національного костюму відзначають по всій країні щорічно в кожен третій четвер травня.

-     З нагоди святкування працівники Державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» долучились до зазначеного заходу.

-     У цей день жителі України одягають вишиті сорочки з метою збереження культурної традиції, розвитку і популяризації національної моди. День української вишиванки не прив'язаний до жодного політичного чи релігійної течії. Свято національного костюму спрямоване не тільки на те, щоб зберегти та популяризувати історичну цінність символіки та української традиції створення і носіння вишиванок, а і з метою вшанування, збереження, вираження своєї національної громадської позиції, культурної освіченості і духовної свідомості, єднання українців.

-     Крім того, в День вишиванки українці відчувають причетність до загальної ідеї і піднімають собі настрій, беручи участь у різноманітних тематичних заходах. Наприклад, у цей день у містах України проводяться масштабні конкурси вишиванок, де оцінюють майстерність вишивки, оригінальність крою і образ моделі в цілому. Яскраві, барвисті костюми піднімають настрій, а участь у заходах просвічує молодь щодо культури носіння вишиванки.

-     У День вишиванки багато дізнаються, що це не просто сорочка – саме у вишивці закладено маса сенсу: обережна вишивка, весільна, траурна і просто ошатна, яка принесе здоров'я і багатство. Не пропустіть День вишиванки в Україні 2016 і порадуйте себе і оточуючих красивим елементом  національного костюма.

Просто одягни вишиванку, де б ти не був, і щоб не робив.

Долучися до загально національного флешмобу!

 
PDF Друк e-mail

ДП «Рівненський ЕТЦ»  акредитований  Національним агентством з акредитації України.

28 - 29 травня 2016 року Національне агентство з акредитації України провело оцінку на місці та підтвердило відповідність органу з оцінки відповідності державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці»   встановленим вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 17065:2012. Оцінювання відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги.

ДП «Рівненський ЕТЦ»  акредитований  Національним агентством з акредитації України  як орган з оцінки відповідності нехарчової продукції (Атестат про акредитацію за № 1О232, дійсний до 06.02.2019 року).

Підтвердження відповідності свідчить про виконання в ООВ ДП «Рівненський ЕТЦ»  вимог міжнародного стандарту ISO/IEC 17065:2012 в сфері оцінки відповідності нехарчової продукції  вимогам  технічних регламентів України та  в системі УкрСЕПРО, а також про високу компетентність персоналу ООВ ДП «Рівненський ЕТЦ».

 
PDF Друк e-mail

 
PDF Друк e-mail

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці


ДП «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» - методична допомога з охорони праці

Щорічно у квітні, починаючи з 2006 року, Україна разом з усією міжнародною спільнотою відзначає Всесвітній день охорони праці.

У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) відзначатиметься під девізом « Стрес на робочому місці: колективний виклик». У МОП вважають, що профілактика більш ефективна й менш затратна, ніж лікування та реабілітація і звертаються до всіх країн із закликом активніше здійснювати конкретні кроки на шляху до розширення можливостей щодо запобігання стресовим ситуаціям на робочому місці. Управління стресом має стати основним пріоритетом як для роботодавців, так і для працівників.

Всесвітній день охорони праці - це чудова нагода показати себе і подивитись, як на інших підприємствах мотивують працівників додержуватись норм безпеки, які управлінські механізми запускають у дію для ефективного функціонування системи управління охороною праці. Зазвичай ініціативу з організації заходів, приурочених до цієї дати, беруть на себе органи Держпраці спільно з соціальними партнерами.

ДП «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» активно залучився до виконання робіт по наданню послуг підприємствам щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці за вимогами ДСТУ ОHSAS 18001 та впровадження міжнародної системи якістю на підприємствах, наданню допомоги при сертифікації за стандартом ДСТУ ISO 9001:2009.

Основними пріоритетами в роботі Державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» є якість наших послуг, розширення сфери діяльності та освоювання нових напрямів. І, звичайно ж, питання нормативно-правового забезпечення в сфері промислової безпеки та охорони праці є одним з найважливіших.

Необхідно постійно оновлювати фонд нормативно-технічної документації, створений в експертно-технічному центрі для того щоб якісно проводити експертизу та експертні обстеження, випробування та технічне діагностування, надавати навчально-методичні послуги замовникам. Тому ми регулярно отримуємо та вивчаємо нововведені нормативно-правові акти з охорони праці, проводимо актуалізацію вже існуючого фонду.

Одним із нових напрямів в діяльності центру стало надання методичної допомоги суб’єктам господарювання Рівненської області по забезпеченню їх нормативно-правовою та технічною документацією з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Ми реалізовуємо  діючі нормативно-правові акти з  охорони праці, виготовляємо  журнали, бланки, інструкції, методичні посібники, які розроблені нашими фахівцями.

Для кращого інформування замовників ми організували роботу постійно діючої виставки документації з охорони праці, пожежної безпеки, промислової санітарії та безпеки руху. Надаються безкоштовні консультації про наявність та чинність нормативно-правових актів з охорони праці.

Інформація отримана безпосередньо від експертів центру, відповіді на складні запитання – все це допомагає спеціалістам з охорони праці в їх роботі, не залишає наодинці з проблемами, підтримує їх морально та інформаційно.

Інженер з охорони праці повинен досконало володіти знаннями нормативно-правової бази, тому, якщо Вам потрібна допомога в забезпеченні законодавчою, нормативною та технічною літературою звертайтесь в ДП «Рівненський ЕТЦ» за адресою:

м. Рівне, вул. Лермонтова, 7, каб. 404, 411 .

Телефон: (0362) 40-10-71,

спеціаліст Штепанек Олена В’ячеславівна.

 
PDF Друк e-mail

ДП  «Рівненський ЕТЦ»  у період з 18.04.2016 р. по 28.04.2016 р. та з 10.05.16 по 20.05.16 проводило навчання посадових осіб  ТОВ “Свиспан Лімітед” на знання вимог Закону України «Про охорону праці» та НПАОП, а саме:

- «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском»;

- «Правила  безпечної експлуатації електроустановок споживачів»;

- «Правила будови та безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів»;

- «Правила будови і безпечної експлуатації  трубопроводів пари та гарячої води»;

- «Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів»;

- «Правила будови та безпечної експлуатації підйомників»;

- «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт»;

- «Правила будови і безпечної експлуатації навантажувачів»;

- «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями»;

- «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті»;

-  ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві»

- «Правила охорони праці на автомобільному транспорті».

До лекцій залучались експерти технічні ДП «Рівненський ЕТЦ», державні інспектори Управління Держпраці у Рівненській області, представники виконавчої дирекції Фонду СНВ у Рівненській області та інші спеціалісти.

Перевірка знань посадових осіб  ТОВ “Свиспан Лімітед” проводена комісією Управління Держпраці у Рівненській області.


 

Товариство з обмеженою відповідальністю “Свиспан Лімітед”, суб’єкт пiдприємницької дiяльностi України, що повнiстю належить iноземним інвесторам та є одним iз найбiльших товаровиробникiв у Костопiльському районi Рiвненської областi, а також в Українi в цiлому.

Основнi види діяльності, що здійснює ТОВ “Свиспан Лімітед”:

-          виробництво дерев’яних панелей (ДСП шліфована, ДСП ламінована);

-          виготовлення карбамідо-формальдегідної смоли;

Станом на 01.01.2016 року на підприємстві працює 583 особи, в тому числі 100 жінок. На роботах із шкідливими умовами праці зайнято 422 особи.

Для вирішення виробничої програми в складі підприємства працюють основні цехи:

- підготовки технологічної сировини (ПТС), по виробництву деревностружкових плит ДСП-1 та  ДСП-2, ламінування, по виробництву синтетичних клеїльних смол.

допоміжні цехи:

-                               комплектації, механічна дільниця, паросилове господарство;

-                               електродільниця, транспортна дільниця;

-                               будівельно-виконробська дільниця ;

лабораторії:

-                               електротехнічна лабораторія;

-                                центральна заводська лабораторія;

-                               промислово-санітарна лабораторія;

-                                лабораторія КВПіА

відомча пожежна частина (ВПЧ), служба промислової безпеки (СПБ) підприємства, медико-санітарна частина.

 
PDF Друк e-mail

З 10.05.2016 р. буде проводитися навчання:


-        Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти до нього - для інженерів з охорони праці – 10.05.2016 -20.05.2016 р.

-        Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти до нього - для посадових осіб з 10.05.2016 по 13.05.2016 р.

-        «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила улаштування електроустановок», «Правила експлуатації електрозахисних засобів» - 10.05.2016 – 12.05.2016 р.

-        Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти - для посадових осіб ТОВ "Свиспан-Лімітед" з 10.05.2016 - 20.05.2016 р.

-        Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти - для посадових осіб ПАТ "Рівнегаз" з 10.05.2016  по 20.05.2016 р.


Начальник НМВ  Антонюк Тетяна Василівна

тел/.факс: (0362) 63-34-21

тел.моб.: 066 768 76 57

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 26