День вишиванки в Україні. PDF Друк e-mail

-        У 2016 році День вишиванки в Україні святкують 19 травня. Щорічне свято національного костюму відзначають по всій країні щорічно в кожен третій четвер травня.

-     З нагоди святкування працівники Державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» долучились до зазначеного заходу.

-     У цей день жителі України одягають вишиті сорочки з метою збереження культурної традиції, розвитку і популяризації національної моди. День української вишиванки не прив'язаний до жодного політичного чи релігійної течії. Свято національного костюму спрямоване не тільки на те, щоб зберегти та популяризувати історичну цінність символіки та української традиції створення і носіння вишиванок, а і з метою вшанування, збереження, вираження своєї національної громадської позиції, культурної освіченості і духовної свідомості, єднання українців.

-     Крім того, в День вишиванки українці відчувають причетність до загальної ідеї і піднімають собі настрій, беручи участь у різноманітних тематичних заходах. Наприклад, у цей день у містах України проводяться масштабні конкурси вишиванок, де оцінюють майстерність вишивки, оригінальність крою і образ моделі в цілому. Яскраві, барвисті костюми піднімають настрій, а участь у заходах просвічує молодь щодо культури носіння вишиванки.

-     У День вишиванки багато дізнаються, що це не просто сорочка – саме у вишивці закладено маса сенсу: обережна вишивка, весільна, траурна і просто ошатна, яка принесе здоров'я і багатство. Не пропустіть День вишиванки в Україні 2016 і порадуйте себе і оточуючих красивим елементом  національного костюма.

Просто одягни вишиванку, де б ти не був, і щоб не робив.

Долучися до загально національного флешмобу!